מכונת שיזוף

מכונת-שיזוףלעור שחום לכל עונה, ללא צורך בחשיפה לשמש או לקרינה מסוכנת אחרת.
ספא לידו מציע לכם את שירותיו בתחום השיזוף. מכונת שיזוף מתקדמת על מנת לשזף את העור לגוון הרצוי, גם בעונות הקרות של השנה.
מכונת שיזוף היא פיתרון יעיל ומהיר, פשוט וקל, והתוצאות מעולות.

מהם היתרונות?

אם אתם נמנים עם אנשים שממש לא מוכנים לוותר על עור שזוף, אך דואגים מפגיעה בבריאות העור שלכם – אתם מוזמנים להפסיק לחשוש. ספא לידו מעמיד לרשות קהל הלקוחות מכונת שיזוף מושלמת שתמנע מכם את כל הסכנות הכרוכות בשיזוף ישיר ומזיק מקרני שמש. כאשר מדובר על שיזוף עם הגנה, המשמעות אינה להסתפק במסנן קרינה, אלא לדאוג לשימוש במתקנים המונעים מפגש עם קרינה ישירה. מלבד שמירה על עור בריא נטול כתמים וכוויות, ישנם יתרונות נוספים.

פשטות, קלות ומהירות

אין צורך להתארגן לים, לבריכה או לכל מקום בו אתם נוהגים להשתזף: בקבוקי מים מלאים בקרח כדי להתמודד עם החום ולא להתייבש, משקפי שמש איכותיים כדי להימנע מפגיעה בעיניים, בגד ים קטנטן שלא יבליט את פסי השיזוף… מוכר לכם? החוויה אותה עוברים כדי להגיע לשיזוף מושלם אינה תמיד נעימה. עם מכונת השיזוף בספא לידו, אתם פשוט צריכים להגיע ולהיכנס למכונה ללא הכנה מטרידה וזיעה, תוך מספר דקות בלבד אתם יוצאים וחוזרים לשגרה.

בחירת רמת השיזוף

שיזוף קליל, שיזוף בינוני או שיזוף שחום לגמרי? אתם יכולים לבחור בעצמכם את דרגת השיזוף ואת האזורים אותם אתם מעוניינים לשזף. עם מכונת שיזוף, תוכלו לשמר את הגוון לאורך כל תקופות השנה, ולא פחות חשוב לבחור את הגוון המועדף והמתאים לכם.

תוצאות אחידות ומושלמות

אין ספק שמראה שזוף נחשב לבריא ומושך, כמובן בתנאי שהשיזוף מתבצע בדרך המגנה על העור. פסי שיזוף של בגד ים ביקיני, שלם, או חצי שלם וחשיפה לשמש עם גופיה או מכנס קצר, עלולים לגרום למראה העור שלכם חלוקה לא שווה של גווני עור. עם מכונת השיזוף של ספא לידו אתם לא צריכים לדאוג מהבדלים בגווני העור. מראה עורכם יהיה אחיד, שחום והכי חשוב, בריא.

רוצים גם הסרת שיער בלייזר לחצו כאן