עיסוי רפואי או ספא
31 באוקטובר 2018
עיסוי כפות רגליים
31 באוקטובר 2018

עיסוי רקמות

נכון שככל שהמודרניזציה הולכת ומתפשטת בכל תחום בחיינו, אנחנו עובדים פחות קשה מבחינה פיזית, אבל במקביל אנחנו נמצאים בהרבה יותר סטרס, וסובלים הרבה יותר ממתחים נפשיים. את המתחים האלה אי אפשר לנתק גם מהמימד הפיזי, ואלו אכן משפיעים על גופנו, ומותירים אותנו עם שרירים מתוחים ותפוסים על בסיס קבוע, גם אם לא ברמה של כאב. את העובדה הפשוטה הזאת אפשר לגלות כאשר הולכים ומבצעים סוגי עיסוייםשונים ובייחוד עיסוי רקמות מקצועי, או אז אפשר להבחין בשינוי המשמעותי בין הרגע בו נכנסנו לעיסוי, ובין האנשים שאנחנו יוצאים ממנו.

מנהג מועיל לאורך זמן

זה יכול להיות מנהג די מועיל לאיכות החיים שלכם, אילו תגדירו לעצמכם עיסויים תקופתיים שיאפשרו לכם להיפטר מלחצים הלכודים בתוך הגוף שלכם.

את העיסויים אפשר לקבל במגוון רחב של מקומות, החל ממכוני ספא בבאר שבע אותם אפשר למצוא בעיר מגוריכם, או בבתי מלון בכל רחבי הארץ. בנוסף לכך, תוכלו למצוא גם מעסים פרטיים המספקים שירות בבית הלקוח באמצעות מיטת עיסויים איתה הם יגיעו לביתכם, או בקליניקה פרטית משלהם. כל עיסוי רקמות שאתם מבצעים, מרגיל את הגוף שלכם יותר ויותר לשחרר את הלחצים הלכודים בו, ולאורך זמן תוכלו להרגיש את השינוי המשמעותי החל בכם בעקבות עיסויים אלה.

חפשו אנשי מקצוע אמיתיים

אחרי שאמרנו את כל זה, כדאי לדעת שבשוק אפשר למצוא אנשי מקצוע אמיתיים שיודעים בדיוק מה הם עושים, ולעומתם חובבנים ושרלטנים שמציעים שירותי עיסוי, אם כי אין להם כל רקע מקצועי בנושא זה. בהיבט זה כדאי לדעת שכל עיסוי רקמות יכול גם לגרום נזקים פיזיים אם לא מבצעים אותו בצורה נכונה, ואכן אנשי מקצוע שמודעים לעובדה פשוטה זו, מבטחים את עצמם בביטוח ייעודי. כדי לאתר את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם, רצוי להתייעץ עם חברים או משפחה ולקבל חוות דעת היכן מומלץ לקבל עיסוי רקמות.

  

אולי יעניין אותך גם – עיסוי אבנים חמות

Comments are closed.