טיפול באבנים חמות
31 באוקטובר 2018
עיסוי רקמות
31 באוקטובר 2018

עיסוי רפואי או ספא

ודאי רובכם אוהבים לבלות ולהתפנק עם בני הזוג שלכם ביום שכולו ספא הכולל עיסוי, ג'קוזי, סאונה וכן הלאה, אך מעבר לכך לא כולם מודעים כי יש גם עיסוי רפואי שחשוב לבריאות האדם ולמניעת מחלות. כאמור,עיסוי רפואי נחשב לטיפול מקצועי המהווה חשיבות רבה בעת טיפול הכאבים הנמצאים באותו אזור בגוף. מטרת העיסוי הרפואי בעצם להחזיר את אותו שריר שנתפס למצב הכי תקין שאפשר. כל זאת נעשה, בעזרת טכניקות ידניות ובעזרת שמנים המתאימים לעיסוי. ומי שיכול לקחת חלק נרחב בשרירים התפוסים הם אנשי המקצוע אשר בעלי ניסיון לרפות כמעט כל כאב בגוף.

שיש כאבים חשוב לבדוק

הרבה פעמיים שאתם עובדים ביומיום וחשים כאבים באזור מסוים, אתם לא תמיד מקפידים לטפל בכאב במיידי ומאריכים את הזמן שאולי הכאב יחלוף לבד. כאשר, חל כאבים בגב, בכתפיים, ברגליים ועוד רצוי לבדוק ולטפל בכאבים. תחילה, מומלץ לגשת לרופא לקבל ממנו חוות דעת על הכאבים האם זה חמור יותר או חמור פחות. דבר נוסף, רצוי לקבוע תור לעיסוי רפואי אצל מסאזיט שמתמחה בתחום ולכוון אותו בדיוק באזורים הנכונים שצריך ללחוץ יותר, או ללחוץ פחות. כל הטיפול נעשה בעזרת לישה באותו אזור. זאת בשביל לשחרר ולרפות את הכאבים.

טיפול רפואי לעומת עיסוי רגיל בספא

כאשר מדובר על עיסוי רגיל הקיים במכוני ספא בבאר שבע או בעיר אחרת, ניתן להבין שזהו עיסוי שאינו מתמקד באופן אינטגראלי רק על אזור אחד, אלא מתפרס ונוגע בכל חלקי הגוף. כלומר, מדובר על עיסוי הרבה יותר מפנק וחוויתי שמשרה אווירה רומנטית ונעימה בתוך החדר. לעומת זאת, עיסוי רפואי שנחשב לטיפול יותר משמעותי שמתמקד בנקודה מסוימת  באזור שכואב וכן בעזרת הטיפול והשמנים זה בה לשחרר את הכאב שנוצר. מה גם, שעיסוי רפואי יכול למנוע מחלות במידה ולא מטפלים בכאב ומזניחים את הכאבים בעוד שהימיים עוברים.

מספר הטיפולים תלויים בכאבים

במידה ואתם חשים כאבים רצוי לקבוע תור לעיסוי רפואי על מנת לנסות לשחרר את הכאב, יש להדגיש שלא תמיד טיפול אחד יכול לעזור לשחרור הכאב אלא כמה טיפולים. לעומת זאת, יש כאבים שטיפול אחד יכול לרפה ולשחרר את הכאב. לכן, תמיד תוכלו להתפנק ביום מושלם בספא ולקבל עיסוי חלומי שישחרר כל נקודה, אבל, אם הכאב רציני יותר רצוי שתבדקו את האופציה לעיסוי רפואי ובחרו את המטפל שמתמחה בעיסוי שאתם צריכים.

למאמר בנושא – טיפול באבנים חמות לחצו כאן

Comments are closed.