ספא בבאר שבע | חבילות ליחיד וזוגות
31 באוקטובר 2018
הרגעה בעזרת מגע
31 באוקטובר 2018

עיסוי מקצועי

מבחינה בריאותית, עיסוי מקצועי נועד לשחרר שרירים, להפיג כאבים באזורים ממוקדים בגוף ולהקל על עומסים המצטברים בעיקר בגב, בכפות הרגליים ובצוואר. עם זאת, אנשים בוחרים לעשות עיסוי לא רק לצרכים רפואיים וגופניים, ואפשר לשמוע מעסים רבים שמתייחסים לעבודתם כמקצוע לגוף ולנפש. עיסוי איכותי ימלא לכם את מצברי האנרגיה, יגרום לכם לישון טוב יותר בלילה וישחרר אתכם ממחשבות שליליות ומכל הטרדות והלחצים היומיים.

אתם מוזמנים לחוות את אמנות העיסוי לגוף ולנפש עם צוות המעסים המקצועיים של ספא לידו. הם כבר מוכנים, ואתם?למה כדאי לקבל עיסוי מקצועי?

חשוב שתדעו, לא כל מעסה שמפרסם את עצמו כמקצועי או כזה שמדגיש שנות ניסיון יוכל להעניק לכם עיסוי מקצועי. עיסוי חובבני עלול לפגוע בגוף שלכם ולגרום לכם לתחושה לא נעימה. מפרקי הגוף, החוליות והשרירים נחשבים כרקמות רגישות. תנועה קטנה ומהירה בידי מעסה ללא הכשרה נכונה תזיק לכם לא רק בטווח הקצר. חובה לוודא עם המעסה, המכון או הספא שכל המעסים עברו הכשרה מקצועית ושהם מורשים לבצע כל סוג עיסוי, או לחלופין, עיסויים עם תחומי התמחות (אבנים חמות, רקמות עמוק וכד').

למה תורם עיסוי מקצועי?

כיום, אנשים מעוניינים בעיסוי ממגוון סיבות. העיסוי המקצועי מרפא את הגוף ממכאובים פיזיים וגופניים וממועקות נפשיות ורגשיות. כשמדובר בעיסוי להקלה בכאבים, עבודת המעסה תהיה לשחרר שרירים, להאיץ את פעילות מחזור הדם ולהקל על התנועתיות של חלקי הגוף, עם או בלי התמקדות באזורים בעייתיים. כמו כן, העיסוי מספק פסק זמן משגרת היום הלחוצה ומעניק לאנשים הזדמנות לטהר את המחשבות, להרפות את הרגשות, לפרוק מתחים ולחצים נפשיים ופשוט לצאת "לחופשה" מכל הסביבה.

כיצד לבחור את סוג העיסוי המתאים?

הבחירה בסוג העיסוי יכולה להתבסס על עיסוק, מצב גופני, גיל או העדפה אישית. לדוגמא, ספורטאים ירצו לשחרר שרירים תפוסים, מבוגרים יבחרו להגביר את זרימת הדם ולהחדיר גמישות למפרקים ונשים בהיריון ידרשו עיסוי מיוחד המתאים למצבן. הדרך הטובה ביותר לבחור את סוג העיסוי היא פשוט להתייעץ עם המעסה, להדגיש מה חשוב לכם ובאילו אזורים אתם רגישים. אתם מכירים את עצמכם הכי טוב, ההכוונה שלכם יחד עם הניסיון והמיומנות של צוות המעסים בספא לידו תגרום לכם לצאת מהספא חדשים… עד הפעם הבאה.

אולי יעניין אותך גם: חבילת ספא – מתנה מפנקת

Comments are closed.