עיסוי רקמות
31 באוקטובר 2018
עיסוי שוודי
31 באוקטובר 2018

עיסוי כפות רגליים

מי מאתנו לא נהנה לקבל עיסוי מדי פעם? יש כאלו שאוהבים עיסוי איטי ורך, שעושה מעט יותר מללטף את העור. אחרים אוהבים עיסוי עמוק וקשה, שבסופו יוצאים רכים וגמישים, כאילו הולכים על אוויר. רוב הפעמים, כשאנחנו חושבים על עיסוי טוב, אנחנו מדמיינים את עצמנו על מיטת העיסוי, עם הפנים בתוך הכרית העגולה, מקבלים מסאג' טוב בגב, בצוואר ובידיים. אבל מה עם עיסוי כפות רגליים? ישנם לא מעט מכוני ספא בדרום המציעים עיסוי מסוג זה אך מאחר וזהו העיסוי הפשוט ביותר שניתן ללמוד ולעשות למי שאוהבים, תוכלו אפילו ללמוד איך לעשותו בעצמכם. צבירת ניסיון קלה בתחום ותוכלו לשחרר מתחים ולהרגיע את הגוף של כל אדם שתרצו. אז אך עושים זאת?

צרו את האווירה

אם אתם מתכננים להפתיע מישהו עם עיסוי כפות רגליים מקצועי, כדאי שתעשו את זה כמו שצריך. קודם כל, צרו את האווירה המתאימה. זו אולי קלישאה, אבל אורות מעומעמים, ריח קטורת ומוזיקה שקטה ונעימה עוזרים מאוד לגוף להיכנע ולהירגע. עכשיו אתם יכולים לגשת לעיסוי עצמו. ישנם שמנים מיוחדים שאפשר למרוח על הידיים והרגליים במהלך עיסוי, אבל האפשרות הפשוטה והנוחה ביותר (גם מבחינת המחיר והנגישות), היא להשתמש בשמן שקדים שאפשר להשיג כמעט בכל חנות טבע. התחושה והריח יסבירו למה.

לטיפולים שלנו לחצו כאן

תנועות בסיסיות למעסה המתחיל

התנועות הבסיסיות בעיסוי רגליים הן משיכה ולחיצה. התחילו את העיסוי במשיכה איטית וחזקה של כל כף הרגל אליכם. שימו לב תמיד אתם לא מכאיבים לפרטנר שלכם. התחילו בעקבים, ומשכו לאט לאט עד שתגידו למפרקי האצבעות. לאחר מכן סגרו שתי אצבעות שלכם על כל אצבע ברגל, כאילו אתם חולצים פקק, ומשכו את האצבע בעדינות. לאחר כמה פעמים, תוכלו לעבור ללחיצות מעגליות על גב כף הרגל באמצעות האגודלים. הרגל לא מאוד גדולה, אז נסו למצוא מקומות חדשים ולא מוכרים ללחוץ ולשחרר, התייעצו עם הפרטנר.

שמור על קשר

עיסוי כפות רגליים הוא מאוד אישי, לכן הדבר החשוב ביותר הוא שתשמרו על קשר עם ה"לקוח" שלכם במשך כל העיסוי. תנו לו להגיד לכם אם אתם רכים או קשים מדי, או אם יש מקום ספציפי שתפוס והוא רוצה להתמקד בו עד שישתחרר.

לקריאה נוספת: עיסוי רקומת לחצו כאן

Comments are closed.